BETON TOWAROWY

Produkcja | Pompowanie | TransportBeton to najstarszy materiał budowlany.


Powstaje z połączenia drobnego i grubego kruszywa, cementu oraz wody z domieszką dodatków uszlachetniających. W wyniku zmieszania wszystkich tych składników otrzymujemy masę charakteryzującą się dużą trwałością i plastycznością. Dzięki temu stanowi ona doskonały surowiec na wszelkiego rodzaju elementy nośne jak na przykład fundamenty budynków.

Beton towarowy, który powstaje w profesjonalnych zakładach, w odróżnieniu od betonu zwykłego odznacza się doskonałymi parametrami i jakością. Poza tym przy pomocy betonowozu może on być dostarczony w wygodnym terminie i w większej ilości na odległy plac budowy jako gotowa mieszanka.
Firma VERKATTO oferuje kompleksową usługę obejmującą produkcję, pompowanie i transport najwyższej jakości betonu towarowego.


Działamy na terenie miasta Opoczno i jego okolic. Mamy duży bagaż doświadczeń i wiele nienagannie wykonanych zleceń, a wśród nich m.in. dostawy na remont zbiornika wodnego w Miedznej Murowanej czy na fundamenty zakładu napraw taboru kolejowego 'REMTRAK' w Libiszowie.

beton towarowy opoczno beton towarowy opoczno beton towarowy opoczno
Nasze certyfikaty:


*Krajowy Certyfikat ZKP Nr 202-UWB-229 - Beton towarowy do zastosowań konstrukcyjnych.

*Krajowy Certyfikat ZKP Nr 202-UWB-229 - Mieszanki związane cementem i mieszanki z gruntu stabilizowanego cementem do zastosowań w konstrukcji dróg.
Sprawdź inne pozycje z naszej oferty:


Bloczki betonowe

Kopalnia piasku i żwiru


Zobacz też:


VERKATTO - Polski Producent Narzędzi Ogrodniczych

PSB STANDARD - Hurtownia Materiałów Budowlanych


© Betoniarnia/kopalnia VERKATTO